Visuose iš GEALAN profilių pagamintuose languose gali būti įmontuota automatinė vėdinimo sistema GECCO - GEALAN Clima Control. Pastovus patalpų oro drėgmės ir temperatūros reguliavimas - tai garantija, kad oras viduje bus gaivus, patalpos nepelys, vėdinant nesusidarys skersvėjai.

GECCO padės išspręsti problemas, kurios atsiranda dėl per didelio langų sandarumo. Nedidelis, beveik nepastebimas įrenginys, įmontuotas į plastikinį rėmą, padarys Jūsų langus "kvėpuojančiais".

GECCO 3 savaiminio vėdinimo sistema

Trečios kartos savaiminio vėdinimo sistema - tai nedidelis, beveik nepastebimas vėdinimo įrenginys, įmontuojamas į plastikinį langą.

GECCO 3 (GEALAN CLIMA CONTROL) dviem medvaržčiais tvirtinamas ant varčios. Įrenginio viduje laisvai apie savo aūį sukiojasi lengvo metalo vožtuvas. Pro lango rėmo ir varčios tarpinėse specialiai tam išpjautas nedideles angas oras patenka į patalpas. Vožtuvo padėtis priklauso nuo vėjo stiprumo. Stipresnis oro srautas uždaro vožtuvą ir oras nepatenka į vidų. Vėjui susilpnėjus vožtuvas atsidaro ir patalpa vėl vėdinasi.

GECCO 3 privalumai

  1. Pilnai automatinis reguliavimas
  2. Vėdinant patalpas išvengiama skersvėjo
  3. Pigus ir lengvai įstatomas
  4. Minimalūs šilumos nuostoliai
  5. Universalus - tinka visiems dvigubo sandarinimo langams