Plastikiniams langams gaminti naudojami PVC (polivinilchlorido) profiliai. PVC profiliai yra ilgaamžiai ir patvarūs. Jie nepūva, nereaguoja su chemiškai aktyvia aplinka, atsparūs degimui.

Silpniausia šilumos taupymo vieta name - langai. Mūsų plastikiniai langai iš aukštos kokybės GEALAN'o profilių pasižymi gera šilumos izoliacija nuo (k= 1,1 W/mK).

Langų, durų ir kitų įvairių konstrukcijų iš plastiko gamyboje naudojame moderniausias technologijas ir įrenginius, atitinkančius firmos GEALAN reikalavimus.

Daugiausia šilumos prarandama per langą. Lango termoizoliacinės savybės priklauso nuo stiklo paketo.

Stiklo paketai pagaminti iš SAINTGOBAIN arba PILKINGTON Float stiklo. Stiklo paketams gaminti naudojamas poliruotas FLOAT stiklas. Jis gaminamas išliejant stiklo pagrindą ant išlydyto alavo. Taip gaunamas lygus ir vienodo storio stiklas.

Naudojant skirtingas stiklo rūšis, galima pagaminti įvairių rūšių paketus.

Paketas su aukščiausios kokybės "Pilkington" stiklu pasižymi ir puikia garso izoliacija. Paprastos konstrukcijos ir atsparių medžiagų stiklo paketai pasižymi ypatingu ilgaamžiškumu.

 
 

Jūs galite pageidauti įvairių formų ir varstymo tipų langų. Pasinaudokite šiomis galimybėmis.

Štai kokias formas mes galime pagaminti:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
 
16
17
18
 

Efektyvi ir perdirbama

Mūsų langų ir durų sistemų žaliava yra kietasis PVC, susidedantis iš 57 % chloro (gaunamo iš valgomosios druskos) ir naftos. Taip PVC saugo ribotus naftos išteklius. Kad perdirbti PVC į langų profilius, į jį dedami įvairūs priedai (stabilizatoriai, minkštintojai, polimerinės pagalbinės medžiagos, užpildai ir spalvos pigmentai).

Auganti PVC langų dalis rinkoje

Langų profilių rinka šiuo metu yra užkariauta trijų medžiagų: PVC, medžio ir aliuminio, bei šių medžiagų kombinacijų. Kokia rėmo medžiaga pasirenkama priklauso nuo įvairių faktorių, kaip pvz. pastato tipas, statybiniai reikalavimai, asmeninis užsakovo skonis ir ne paskutinėje vietoje kaina. Svarbų vaidmenį pasirenkant paskutiniu metu vaidina produkto gamybos, eksploatacijos ir utilizacijos poveikio aplinkai laipsnis.

Vokietijoje PVC yra svarbiausia žaliava langų gamybai, užimanti 54 % rinkos, aplenkdama medį (26 %) ir aliuminį (20 %).

PVC ekologinis balansas: privalumai dėl perdirbamumo

Praėjusiais metais buvo atlikta daug studijų, kuriose buvo atliktas ekologinis įvertinimas įvairių medžiagų, naudojamų langų rėmų gamybai. Šveicarijos Konfederacijos medžiagų bandymų ir tyrimų įstaigos EMPA 1996 m. tyrimų protokolas parodo, kad:

  • energijos praradimai lango eksploatavimo metu vaidina daug svarbesnį vaidmenį ekologijos požiūriu negu apkrovos dėl gamybos
  • rėmo medžiagos, turinčios uždarą perdirbimo ratą, tokios kaip PVC, ekologijos požiūriu vertinamos palankiai
  • jokia iš tirtų medžiagų visais su ekologija susijusiais aspektais neturi ryškių privalumų arba trūkumų

Todėl EMPA požiūriu medžiagų boikotai ir draudimai nėra dalykiškai pagrįsti.

Pirmaujanti PVC pozicija

Apie plastikinį langą iš PVC reikia pažymėti, kad jis dėl savo gerų šilumos izoliacijos savybių, uždaro žaliavos perdirbimo rato, paprastos priežiūros nenaudojant apsaugos priemonių bei savo ilgaamžiškumo ekologiniu požiūriu užima pirmaujančią poziciją.

 
OregonasVertinantiems natūralumą galime pasiūlyti plastikinius langus pagamintus iš medžio imitacija padengtų profilių. Jie atrodo visai kaip iš natūralaus medžio ir suteiks Jūsų namams nepakartojamo jaukumo.

Medžio imitacija specialiu būdu sujungiama su PVC profiliu ir yra atspari mechaniniam bei atmosferos poveikiui.

Tokie langai turi visas teigiamas plastikinių langų savybes:
  • lengvai prižiūrimi,
  • ilgaamžiai,
  • atsparūs saulės spinduliams ir atmosferos poveikiui,
  • jų puiki šilumos ir triukšmo izoliacija
  • nereikia dažyti,
  • perdirbami.

Lygios spalvos danga su medžio rievių raštu:

Šiuo metu galima pasirinkti vieną iš 6 medžio imitacijos variantų.