Profilio konstrukcija nulemia plastikinio lango technines savybes. Iki pačių smulkiausių detalių išbaigtos GEALAN profilių sistemos atitinka visus ne tik techninius šilumos bei triukšmo izoliacijos, saugumo reikalavimus, bet ir estetinius šiuolaikinės architektūros poreikius.

Modernūs šiuolaikiški langai yra daugiau negu tik dienos šviesos šaltinis, ir jų funkcija - ne tik patalpų vėdinimas. Šiandien jie yra svarbūs architektūrinio sprendimo elementai. Langų dydis, forma, spalva ir išdėstymas sukuria savitą fasado veidą bei nulemia vidaus patalpų atmosferą. Langai - tai individualumo ir gyvenimo stiliaus išraiška.

Pasirinkdami plastikinius langus, pagamintus iš GEALAN'o profilių, Jūs pasirenkate teisingai. Plastikiniai langai tinka ir individualiam namui miesto pakraštyje, ir daugiaaukščiam miesto centre, ir vasarnamiui gamtoje. Tai yra ideali grožio ir funkcionalumo sintezė. Atsparūs atmosferos poveikiui ir lengvai prižiūrimi plastikiniai langai net ir po daugelio metų išlieka kaip nauji.

Iš GEALAN'o profilių galima pagaminti įvairių formų, spalvų, dydžių ir įvairiai atsidarančius langus.

Privalumai, kuriuos mes stengiamės pabrėžti