Intelektualumas yra sistemos bruožas

Šiuolaikinės profilių sistemos langų gamybai: GEALAN jau daugelį metų siūlo langų gamintojui apgalvotus, į klientą orientuotus problemų sprendimus. Naujas IQ langų sistemos firmos ženklas simbolizuoja GEALAN keliamus aukštus reikalavimus savo produktams: I - sistemos intelektualumas. Q - kiekvienos jos detalės kokybė. Dar vienas GEALAN sugebėjimo tobulėti įrodymas - nauja profilių sistema S 7000 IQ.

Nesenstanti elegancija

Pretenzinga architektūra savo ypatingą estetiką semia iš idealaus spalvos, formos ir medžiagos derinio. Harmoningas fasado ir langų išvaizdos suderinimas atveria plačias perspektyvas planavimui bei neriboja projektuotojų ir statytojų kūrybingumo. 

Modernūs, šiuolaikiški langai yra daugiau negu tik šviesos šaltinis, jie atitinka didesnius reikalavimus nei tik patalpų vėdinimas. Šiandien jie yra architektūros išraiškos elementai ir per savo dydį, formą, spalvą ir išdėstymą suteikia pastatui veidą, nulemia vidaus patalpų atmosferą. Langai yra individualumo ir gyvenimo stiliaus išraiška.

Tačiau kiekvienas langas yra geras tiek, kiek profilių sistema, iš kurios jis pagamintas. Todėl mes suteikėme savo ypatingam profiliui S 7000 IQ ypatingas savybes. Taigi Jūsų langas atitiks visus optinius reikalavimus, keliamus Jūsų klient harmoningos proporcijos, suapvalintos formos, siauras bendras rėmo vaizdas ir blizgantis, lygus paviršius.

Sistema S 7000 IQ pasižymi estetika ir verte, būdinga stilingiems ir elegantiškiems langams.

Daugiau šviesos - geresnė savijauta

Didelių matmenų stiklo fasadai suteikia pastatams ypatingą stilių, langai su siaurais rėmais įleidžia daugiau šviesos į patalpų vidų. Profilių sistema S 7000 IQ sustiprina šį efektą labai siauru varčios ir statramsčio bendru vaizdu, suteikdama langams filigranišką išvaizdą. Nepaisant siaurų konstrukcijų reikiamas stabilumas išlaikomas didelių matmenų armatūros profilių dėka.

Efektyvus barjeras

Profilis, suteikiantis saugumo.

GEALAN su savo "saugiu profiliu S 7000 IQ" siūlo patikimą apsaugą nuo įsilaužimo.

Profilio plotis 74 mm, medžiagos atsparumas, centrinė sandarinimo tarpinė kaip papildomas barjeras yra įtikinantys konstrukciniai saugumo argumentai. Be to juos papildo tvirtas apkaustų prisukimas varžtais prie rėmo.

S 7000 IQ buvo pirma profilių sistema, su kuria buvo atlikta eilė apsaugos nuo įsilaužimo bandymų įgaliotame bandymų institute, ir ji juos sėkmingai atlaikė.

Penkios kameros sulaiko šilumą ir šaltį

Todėl projektuojant sistemą S 7000 IQ buvo pasirinktas 74 milimetrų profilių plotis. Detaliai apgalvota penkių kamerų konstrukcija užkerta kelią šiluminių tiltų susidarymui ir optimizuoja šilumos izoliaciją. Armatūra nesiliečia tiesiogiai su profilio sienelėmis, o remiasi į pertvarėles, taip sudarydama papildomus šilumą izoliuojančius oro tarpus.

Šilumos izoliacijai padidinti GEALAN naujoje sistemoje įvedė centrinę sandarinimo tarpinę. Centrinė tarpinė numatyta siekiant pagerinti tuščiavidurių kamerų šiluminę izoliaciją ir stabilumą. Todėl profilių kombinacija taip pat ir falco srityje turi penkias kameras. Patikrinta profilių kombinacijos su plieno armatūra šiluminio laidumo vertė yra ypatingai maža - Uf = 1,3 W/m2K.

GECCO plius

Jis yra mažas, nematomas ir veikia nepastebimai: mažas vožtuvėlis, turintis didelį poveikį, nes jis paprastą langą padaro "savaime besivėdinančiu". GECCO (GEalan Clima COntrol) yra automatinė vėdinimo sistema, užkertanti kelią nemaloniam reiškiniui - pelėsių susidarymui lango rėme. Vožtuvas pakabintas tarp dviejų guolių ir laisvai sukasi, sudarydamas oro kanalą per vėdinimo plyšį centrinėje tarpinėje. Ramybės būsenoje vožtuvas yra atidarytas, oras patenka į lango falcą ir per vėdinimo tarpinę į patalpą. Padidėjus vėjo greičiui vožtuvas pasiverčia tarpinės link ir uždaro oro kanalą, neleisdamas kilti nemaloniam skersvėjui. Kai vėjas nurimsta, vožtuvas vėl automatiškai atsidaro. Taip vėdinimo sistema užtikrina pastovų vidaus ir išorės oro pasikeitimą.